Персонал Черкаси: резюме та пошук співробітників в Черкасах, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Черкасах швидко, шукаю резюме в місті Черкаси.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Черкасах. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Черкасах, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Черкасах!

Резюме: Менеджер по роботі з клієнтами (Черкаси)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Черкаси
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p><b>РЕЗЮМЕ</b></p><p>Пустова Анастасія Юріївна</p><p>Дата народження: 10.04.1988 р. (31 рік)</p><p><br></p><p><b>Мета пошуку роботи:</b> вдосконалити свої знання, вміння й навички та реалізувати свої можливості</p><p><b> </b></p><p><b><br></b></p><p><b>ОСВІТА:</b></p><p><b><br></b></p><p>2005-2008 Черкаський комерційний технікум</p><p> Спеціальність: Соціальна робота – «Бакалавр»</p><p>2008-2012 Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького</p><p> Спеціальність: Соціальна робота – «Спеціаліст»</p><p><b><br></b></p><p><b>ДОСВІД РОБОТИ:</b></p><p><b><br></b></p><p><b> </b></p><p>2013-дотепер <b>ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО», помічник директора, </b></p><p><b>помічник депутата ЧМР </b></p><p>1 прийом телефонних дзвінків та направлення на відповідальних осіб, здійснення вихідних дзвінків, прийом відвідувачів</p><p>2 організація робочого дня керівника, відряджень</p><p>3 виконання доручень директора</p><p>4 вхідна/вихідна кореспонденція</p><p>5 ведення протоколів засідання</p><p>6 оформлення листів-відповідей, наказів, розпоряджень</p><p>7 реєстр договорів та наказів з основної діяльності підприємства</p><p>8 кадрова робота, робота в архіві підприємства<b></b></p><p>9 ведення прийомів громадян/жителів округу депутата<b></b></p><p><b> </b></p><p><br></p><p>2009-2013 <b>Обласна щотижнева газета «Молодь Черкащини»,</b><b> </b></p><p><b> </b><b>менеджер з реклами, офіс-менеджер:</b></p><p>1 пошук реклами в газету</p><p>2 спілкування з рекламодавцями (очне, телефонне, e-mail)</p><p>3 ведення первинної документації</p><p>4 забезпечення життєдіяльності офісу</p><p><br></p><p>2008-2013 <b>ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», </b></p><p><b>педагог-репетитор, керівник гуртка:</b></p><p>1 заняття хореографією з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку: три групи по 20 дітей</p><p>2 організація навчального процесу, робота на результат</p><p>3 ведення звітності</p><p>4 складання програми занять</p><p><br></p><p>2008-2009 <b>Соснівський</b> <b>територіальний центр</b> <b>соціальної допомоги,</b></p><p> <b>соціальний робітник:</b></p><p>1 ведення особових справ підопічних</p><p>2 робота в базі 12 Соц</p><p>3 оформлення актів обстеження матеріально-побутових умов проживання</p><p>4 обслуговування одиноких непрацездатних громадян та людей з обмеженнями</p><p><b><br></b></p><p><b>Додаткова </b><b>інформація:</b> ПК: Word, Excel, Outlook, 1C</p><p> Знання мов: українська (рідна), російська, англійська (базова)</p><p><br></p><p> <b>Ділові риси:</b> відповідальність, організованість, дисциплінованість, комунікабельність, акуратність, вимогливість до себе, вміння працювати в команді та досягати поставлених цілей</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: