Вакансія Інспектор відділу кадрів, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Інспектор відділу кадрів (ООО «Рейкарц хотел менеджмент»). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії HR, управління персоналом / Інспектор відділу кадрів

На 25.10.2021 в нашій базі:  96 вакансій,   2336 резюме

Вакансія: Інспектор відділу кадрів (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років

Загальна інформація про вакансію


<p>Найбільша в Україні мережа готелів «Reikartz Hotel Group», що надає послуги високого рівня у сфері гостинності, працює за провідними європейськими стандартами обслуговування гостей, оголошує відкритим пошук на вакансію «Інспектор відділу кадрів».</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <p>Стабільна заробітна плата;</p> <p>Можливість професійного росту та кар'єрного розвитку;</p> <p>Офіційне працевлаштування, оплачувані лікарняні та відпустки, безкоштовні обіди;</p> <p>Знижки для працівників компанії в готелях і ресторанів мережі;</p> <p>Робота в команді професіоналів;</p> <p>Графік роботи 5/2 с 9:00 до 18:00, локація — вул. Городоцька 107.</p> <p><strong>Функціональні обов’язки:</strong></p> <p>Ведення кадрового діловодства в повному обсязі штат 300 людей;</p> <p>Формування особистих справ;</p> <p>Ведення трудових книжок відповідно до КЗпП України;</p> <p>Оформлення прийому / перекладу / звільнення, відпусток, оформлення листків непрацездатності співробітників, видача співробітникам необхідних документів за запитом;</p> <p>Внутрішня кадрова звітність;</p> <p>Оформлення іноземців;</p> <p>Внесення змін до штатного розпису;</p> <p>Підготовка наказів по особовому складу;</p> <p>Підготовка / перевірка графіків відпусток;</p> <p>Участь в розробці внутрішніх положень;</p> <p>Архівація документів;</p> <p>Військовий облік;</p> <p>Звірка та підрахунок страхового стажу працівників;</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>Знання ПК Word, Excel;</p> <p>Знання 1С ЗУП 8.3, 1С Бухгалтерія для України 8.3;</p> <p>Знання КЗпП України, правил ведення кадрового діловодства;</p> <p>Досвід роботи з декількома юридичними особами;</p> <p>Досвід роботи на аналогічний посаді від 2-х років, зі штатом не менше 200 людей.</p> <p>Інформація про компанію:</p> <p>t.me/reikartz</p> <p>youtube.com/channel/UCuI9s5_bBMAgaz1GIchNV6A</p> <p>Ми високо цінуємо внесок кожного співробітника і пропонуємо розвиватися разом з компанією «Reikartz Hotel Group»</p> <p>Наші гості будуть задоволенні тільки тоді, коли задоволені наші співробітники.</p> <p>Reikartz _Работа</p> <p>t.me</p> <p>Reikartz Hotel Group - YouTube<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по підбору персоналу Луто групп договірна
Рекрутер IT Shot 14000 грн.
Супервайзер мерчендайзеров Агентство мерчандайзинга ... 14000 грн.
Супервайзер мерчандайзеров Агентство мерчандайзинга ... 14000 грн.
Інспектор відділу кадрів ООО «Рейкарц хотел менедж... договірна
Менеджер по персоналу Эко-Техтранс договірна
Менеджер по підбору персоналу Эко-Техтранс договірна
Помощник, ассистент руководителя Stroykeeper 10000 грн.
Ассистент помощник руководителя Stroykeeper договірна
Помощник руководителя Stroykeeper 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: