Вакансія Працівник на автомобільний завод, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Працівник на автомобільний завод (ФОП Ольга Подревська). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Робота за кордоном / Працівник на автомобільний завод

На 29.09.2022 в нашій базі:  139 вакансій,   2864 резюме

Вакансія: Працівник на автомобільний завод (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: бажання працювати</p> <p>Обов'язки: обслуговування продукційних машин </p> <p>Умови: офіційне працевлаштування<br /><br /><br />*ЧОЛОВІКИ,СІМ.ПАРИ до 55 років*<br /><br />*ОКРЕМЕ ЖИТЛО ДЛЯ ПАР !!! Селимо здітьми!*<br /><br />Сучасне виробниче підприємство, яке спеціалізується на виробництві автомобільних сидінь. <br /> ? Переваги: <br /> ? UMOWA O PRACE <br /> ? АВАНС - перша заробітна плата вже після відпрацьованого тижня. <br /> ? БОНУС - по відпрацюванню 3х місяців премія 1500 злотих, ще після 3х місяців 1500 злотих <br /> ? Повне соціальне забезпечення. <br /> ? Оплачувальні відпустки та лікарняні. <br /><br />? Місце роботи: <br /> ? Legnica (80 км від Вроцлава) <br />? Посада: <br /> ? Працівник продукції <br />? Заробітна плата: <br /> ? 3450 z? brutto <br /> ? Премія - до 300 z?, <br /> ? Квартальна премія - 300 z? <br /> ? Доплата за роботу у нічний час: +20% до ставки <br /> ? Доплата за роботу у надгодинах: +50% до ставки <br /> ? Доплата за роботу у вихідні дні та свята: +100% до ставки <br /> ? БОНУС - по відпрацюванню 3х місяців премія 1500 злотих, ще після 3х місяців 1500 злотих <br /> ? Дофінансування на обіди – 3,30 зл <br /> ? Обов’язки: <br /> ? обслуговування продукційних машин <br /> ? контроль якості деталей <br /> ? робота згідно з інструкцією <br /> ? дотримання порядку на робочому місці <br />? Графік роботи : <br /> ? 3 зміни з 6.00-14.00 , 14.00-22.00 , 22.00-6.00 <br />? Житло: <br /> ? 100 зл по стороні працівника ( а решту дофінансовує до житла роботодавець) <br /> ? Доїзд до праці: <br /> ? Міськім транспортом з Legnicy (проїзний квиток приблизно 100зл) <br /> ? БЕЗКОШТОВНИЙ робітничий автобус з G?ogów, Polkowice, Lubin, Wa?brzych<br /><br /><br /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота за кордоном»:Вакансія Компанія Зарплата
Майстер-універсал Тоаніс 80000 грн.
Работник склада обуви в Польше Synago 38000 грн.
Хостес в клубе, баре KENjob 30000 грн.
Вокалист KENjob 30000 грн.
Танцовщик KENjob 30000 грн.
ЧПУ оператор в Эстонию Nordscan HR O? 65000 грн.
Сварщик Tig в Эстонию Nordscan HR O? 70000 грн.
Маляр порошковой покраски в Эстонию Nordscan HR O? договірна
Сварщик MIg Mag Nordscan HR O? договірна
Токарь в Эстонию Nordscan HR O? договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: