Вакансія Адміністратор Школи танців, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Адміністратор Школи танців (Школа танцю Dream Team). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Дизайн, творчість / Адміністратор Школи танців

На 16.07.2024 в нашій базі:  264 вакансій,   2263 резюме

Вакансія: Адміністратор Школи танців (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Сучасна та дружня команда школи танців Dream Team у пошуках адміністратора!</p> <p>Наші переваги:</p> <p> -Зручна транспортна розв’язка;</p> <p> -Можливість брати в роботу додаткові проєкти;</p> <p> -Затишне робоче місце;</p> <p> -Творча атмосфера;<br />-Стабільна заробітна плата; </p> <p>-Дружній та уважний колектив зі своїми традиціями та правилами;</p> <p> -Корпоративне навчання та відпочинок; </p> <p></p> <p>Вимоги: порядність, пунктуальність, комунікабельність, ввічливість, стресостійкість; організованість та концентрація на поставлених завданнях поставлена мова; знання української, вільне володіння ПК, розуміння та навички роботи з СРМ </p> <p>Обов’язки:</p> <p> -Запис на заняття; </p> <p>-Спілкування з потенційними та діючими клієнтами;</p> <p> -Робота з розкладом занять, уміння працювати зі змінами; </p> <p>-Підтримання порядку у школі; </p> <p>-Вміння швидко навчатись новому;</p> <p>-Інформування клієнтів про акції або заплановані заходи; </p> <p>-Вміння працювати в команді комунікація із командою викладачів.</p> <p></p> <p>Умови роботи: зміни роботи 3 через 3, Школа працює з 10 до 21, комфортний та сучасний зал.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Закрійник текстилю та одягу Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Дизайнер штор WinDesign, компания 15000 грн.
Флорист Вінницький обласний центр... 7200 грн.
Телеоператор Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Архітектор-дизайнер Avistudio 15000 грн.
Майстер манікюру Парихмакерская «Ева» договірна
Ілюстратор об'ємних видань для дітей + дизайнер інноваційних... АRАТТА-Design 24000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: