Вакансія Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист (АRАТТА-Design). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Дизайн, творчість / Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист

На 16.07.2024 в нашій базі:  264 вакансій,   2263 резюме

Вакансія: Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p> Требования: Укр: ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ, КРЕАТИВНІСТЬ, ГОТОВНІСТЬ ТВОРИТИ СУЧАСНИЙ РЕАЛІЗМ</p> <p>Рос: ТВОРЧЕСКОЕ МЫШЛЕНИЕ, КРЕАТИВНОСТЬ, ГОТОВНОСТЬ ТВОРИТЬ СОВРЕМЕННЫЙ РЕАЛИЗМ<br /></p> <p> Обязанности: Укр: СТВОРЮВАТИ ІЛЮСТРАЦІЇ для ДІТЕЙ, ПЛАКАТИ, ЛИСТІВКИ, МАПИ, ПУТІВНИКИ, ІГРИ, ОБ'ЄМНІ ВИРОБИ з КАРТОНУ...</p> <p>Рос: СОЗДАВАТЬ ИЛЛЮСТРАЦИИ для ДЕТЕЙ, ПЛАКАТЫ, ЛИСТОВКИ, КАРТЫ, ПУТЕВОДИТЕЛИ, ИГРЫ, ОБЁМНЫЕ ИЗДЕЛИЯ из КАРТОНА...<br /></p> <p>Укр: Гарні ІллюстрацІЇ гарної Поезії для дітей - мають міцний потенциал творити дитячу свідомість, створювати дитину справжною людиною! Не "прикаливать", разважать його, а програмувати майбутнє!</p> <p>Рос: Хорошие Иллюстрации хорошей Поэзии для детей - имеют мощный потенциал творить детское сознание, создавать ребёнка настоящим человеком! Отнюдь не просто прикалывать, развлекать его, а созидать будущее!</p> <p>Укр: А Плакати взагалі спроможні корегувати мислення людей та суспільства до творчого ідеального майбутнього!<br /></p> <p>Рос: А Плакаты вообще призваны корректировать мышление людей и общества к созидательному лучшему!</p> <p> Условия: ГОНОРАР ЗА КОЖНУ РОБОТУ від 1000 ... 2000... 3000...</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Закрійник текстилю та одягу Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Дизайнер штор WinDesign, компания 15000 грн.
Флорист Вінницький обласний центр... 7200 грн.
Телеоператор Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Архітектор-дизайнер Avistudio 15000 грн.
Майстер манікюру Парихмакерская «Ева» договірна
Ілюстратор об'ємних видань для дітей + дизайнер інноваційних... АRАТТА-Design 24000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: