Вакансія Водiй в таксі UBER та BOLT, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Водiй в таксі UBER та BOLT («Profi Drivers» ). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Транспорт, автосервіс / Водiй в таксі UBER та BOLT

На 03.03.2026 в нашій базі:  323 вакансій,   2310 резюме

Вакансія: Водiй в таксі UBER та BOLT (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


Підключайся до PFOFI Drivers - офіційний партнер міжнародної компанії UBER та BOLT в Україні прямо зараз! Працюємо з перших днів появи UBER та BOLT в Україні! Наша комісія вiд 0% до 5%! ЩОДЕННI ВИПЛАТИ. Переваги роботи в UBER та BOLT перед іншими таксі міста : 1. Ніяких абонплат, передоплат та внесків 2. Постійно є робота в режимі 7 днів/24 години. Ні в одному іншому таксі стільки замовлень немає! 3. Ніяких забов'язань: в графіку роботи, кількості виконаних замовлень, відміняти можна і без санкцій будь-яку кількість замовлень 4. Час безкоштовного очікування на адресі ВСЬОГО 2 хвилини. Вдумайтеся тільки - 2 хв. замість 5-10 хв. в інших таксі міста! 5. Дуже зручний та легкий у використанні інтерфейс програми. Для НОВАЧКА в таксі це ідеальний варіант! 6. Ніяких диспетчерів, передзвонів і тд 7. Компанія PROFI Drivers надає знижки на паливо до 3грн на літрі з першого дня роботи 8. При відмові клієнта Вам миттєво приходить "неустойка" на Ваш рахунок. Можна багато і довго перераховувати усі плюси компаній UBER та BOLT - передових компаній у сфері таксі, краще один раз зареєструватися і спробувати в роботі) І найголовніше, що жодне таксі не надасть Вам усієї вищезгаданного! Вимоги до авто: усі іноземні авто з 1998 року випуску на укр номерах. Вітчизняні авто типу ВАЗ, ЗАЗ і т. д. з 2001 р. Для машин комфорт та бізнес-класу інша тарифікація! Вимоги для підключення: -Водійське посвідчення (Стаж водіння від 1 року) -Техпаспорт на автомобіль -Наявність діючого страхового полісу на авто -Наявність смартфону або планшета з постійним доступом до мережі Інтернет Стати водієм PROFI Drivers дуже просто, відправивши документи для підключення видалено на Viber/Telegram +380981363399. Або можете приїхати в офіс. Надаємо навчання і онлайн підтримку 24 години на добу. Як тільки Ви зареєструєтеся в системі, Ви відразу зможете виконувати замовлення і отримувати дохід. В компанії PROFI Drivers діє АКЦІЯ - #приведи друга та отримай 250 гривень! Чекаємо на ВАС)

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:



Вакансія Компанія Зарплата
Водій-вантажник на Рено Мастер ТОВ «КОМПАНІЯ ЕКО ГАРАНТ» договірна
Водитель-грузчик на Рено Мастер ТОВ «КОМПАНІЯ ЕКО ГАРАНТ» договірна
Водій зі своїм вантажним авто 5-7 тонн ФОП Ладан В.В. 90000 грн.
Водій ФОП Ладан В.В. 25000 грн.
Водій зі своїм вантажним авто 5-7 тонн ФОП Ладан В.В. 90000 грн.
Приймальник-вантажник ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Водитель-грузчик на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 60000 грн.
Водій (кат. B, С) СПД Суяшов 60000 грн.
Водій на авто компанії (кат. В, С) СПД Суяшов 60000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 60000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: