Вакансія Машиніст автовишки та автогідропідіймача V розряду автотранспортного цеху, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Машиніст автовишки та автогідропідіймача V розряду автотранспортного цеху (Київміськсвітло). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Виробництво / Машиніст автовишки та автогідропідіймача V розряду автотранспортного цеху

На 19.07.2025 в нашій базі:  298 вакансій,   2330 резюме

Вакансія: Машиніст автовишки та автогідропідіймача V розряду автотранспортного цеху (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20700 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія КП «Київміськсвітло» — запрошує до своєї команди – <strong>машиніста</strong> <strong>автовишки та автогідропідіймача V розряду автотранспортного цеху.</strong>  Приєднуйтеся до нашої команди та будемо працювати на благо нашого міста разом! Чекаємо на ваше резюме на вакансію. </p> <p><strong>Основні робочі задачі:</strong></p> <ul><li>Керує автовишкою чи автогідропідіймачем під час підіймання людей на висоту для виконання опоряджувальних, оздоблювальних, електрифікаційних робіт.</li><li>Виконує роботи по обслуговуванню та поточному ремонту транспортного засобу; заповнює дорожню документацію.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li> Професійно-технічна освіта за спеціальністю.</li></ul><ul><li>Водійські права.</li></ul><ul><li>Посвідчення машиніста автовишки та автогідропідіймача 5 розряду.</li></ul><ul><li>Стаж роботи за професією не менше 1 року.</li></ul><ul><li>Наявність документу, який посвідчує відношення до військової служби (військовий квиток, тимчасове посвідчення).</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування, дотримання підприємством всіх вимог законодавства України про працю.</li></ul><ul><li>Офіційну і стабільну заробітну плату, виплата — два рази на місяць.</li></ul><ul><li>Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:



Вакансія Компанія Зарплата
Оператор зубодолбежного станка ООО "ХЗТА" 1500 грн.
Фрезеровщик ООО "ХЗТА" 1000 грн.
Водії категорії С Автобетонозмішувача КСА Бетон 140 грн.
Інженер електрик/технік електрик в м. Київ ТОВ «Ліка» 20000 грн.
Інженер електрик/технік електрик в м. Київ ТОВ «Ліка» 20000 грн.
Інженер електрик/технік електрик в м. Київ ТОВ «Ліка» 20000 грн.
Медсестра для стоматології з досвідом від року KISMILE 20000 грн.
Слюсар-монтажник, ізолювальник трубопроводів Авантес 23000 грн.
Охоронник (вахта з проживанням) в Калуші Експосервіс 20400 грн.
Охоронник вахта в Рівненській обл. Експосервіс 21000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: