Вакансія Продавець торгового залу, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Продавець торгового залу (ООО «Олди - Житомир»). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець торгового залу

На 29.05.2024 в нашій базі:  264 вакансій,   2240 резюме

Вакансія: Продавець торгового залу (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Житомир
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Супермаркети «ОЛДІ», м. Житомир, вул. Вітрука, 9 та Грушевського, 5, які реалізують товари для будівництва і ремонту, створення комфорту і затишку в домі і на присадибній ділянці, запрошують до своєї команди ПРОДАВЦІВ - КОНСУЛЬТАНТІВ.</p> <p><strong>У чому будуть полягати Ваші обов’язки?</strong></p> <ol><li>Надання Клієнтам інформації по товарам певного відділу, надання допомоги у виборі необхідного товару.</li><li>Робота по торговельному залу ( викладка товарів, оформлення цінників, оформлення рекламних акцій). </li></ol><p><strong>Яким буде ваш робочий графік</strong><strong>?</strong></p> <p>На Ваш вибір:</p> <ol><li>5 робочих днів по 8 – мь годин * два вихідних дня за плаваючим графіком ;</li><li>3 робочих дні по 12 годин *три вихідних дні;</li></ol><p><strong>В</strong><strong>и </strong><strong> можете </strong><strong>розраховувати </strong><strong>на:</strong></p> <ol><li>Надання необхідної для роботи інформації; </li><li>Професійну підтримку та навчання з боку досвідченого наставника та керівника відділу;</li><li>Участь у навчальних семінарах та тренінгах; </li><li>Своєчасну виплату конкурентної заробітної плати;</li><li>Можливість професійного росту та розвитку;</li><li>Можливість користуватися пільгами для працівників компанії. </li></ol><p> <strong>Що необхідно з Вашого боку?</strong></p> <ul><li>Бажання працювати та бути самостійним /-ою;</li><li>Бажання навчатися та бути корисним/-ою;</li><li>Цікавість до сфери будівництва та активна життєва позиція</li></ul><p> <strong>У яких відділах є вакансії:</strong></p> <ul><li>"Інструменти"</li><li>"Господарчі товари"</li><li>"Покриття для підлоги"</li><li>Садовий центр</li><li>Плитка</li></ul><p><strong>Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте</strong> з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00 за номером ...4 або <strong>надсилайте власне резюме.</strong></p> <p>Ваше резюме буде розглянуто протягом 5 робочих днів. Якщо протягом цього терміну з Вами не зв’язався представник компанії, то Ваше резюме було переміщено у резерв і буде розглянуто у разі необхідності.</p> <p>Відправка резюме за електронною адресою компанії «ОЛДІ» є підтвердженням згоди на обробку наданих персональних даних.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу Чечко В I .,ФОП 27000 грн.
Продавець-консультант в мережу зоомагазинів та ветеринарних ... Vetplus 11500 грн.
Експедитор НВП «Акватон» договірна
Продавець (озерна, центр, гречани) Тетерук Василь Іванович 12000 грн.
Медичний представник Boiko Clinic 20000 грн.
Спеціаліст відділу закупівель Елікатні продукти 25000 грн.
Sales Department Manager Minmaxdeals LLC 92363 грн.
Логист международник Minmaxdeals LLC 40000 грн.
Водій-експедитор на пекарню Пекарня Cegolnyachlib 14000 грн.
Продавець ФЛП Хилько Т.М. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: