Вакансія Менеджер з продажу b2b, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Менеджер з продажу b2b (Nayada). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Виробництво / Менеджер з продажу b2b

На 29.05.2024 в нашій базі:  264 вакансій,   2240 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу b2b (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong></p><ul><li><strong><strong><strong>Якщо ви гарний продажник, вам подобається щось створювати корисне для людей і не подобається обманювати їх в колцентрах, то надсилайте резюме. Наша продукція стоіть у 6ти президентів України а також в купі загальновідомих місць. Тому ми пишаємося своєю роботою і запрошуємо вас стати частиною команди. Всі мої наявні менеджери вже давно при квартирах і автівках, деякі активно мандрують. Будь ласка, не звертайтесь ті, хто просто звик протирати штани за мінімальну зарплатню без результату. </strong></strong><strong><strong>Ну а далі — стандартний текст…)</strong></strong></strong></li></ul><p></p> <p><strong>NAYADA —</strong> провідна компанія серед виробників перегородок та розробників креативних рішень для офісного простору та торгівельних центрів, приватних інтер'єрів. Наші проекти: ua.nayada.ua/projects/</p> <p><strong>Наші компетенції:</strong></p> <ul><li>Власне виробництво</li><li>Проектування</li><li>Монтаж</li><li>Проектні продажі</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>бажання заробляти</li><li>вміння продати взимку сніг Санта Клаусу :)</li><li>досвід у продажах В2В;</li><li>гарні комунікативні навички;</li><li>наявність власної бази клієнтів.</li></ul><p><strong>Ваші наступні задачі:</strong></p> <ul><li>підтримка та розвіток бази клієнтів;</li><li>активний пошук та залучення клієнтів (будівельні, генпідрядні компанії, архітектори, дизайнери, державні компанії, великі міжнародні компанії);</li><li>визначення потреб клієнтів, вихід на ЛПР, перемовини, підготовка комерційних пропозицій;</li><li>виконання планів щодо обсягів продажу та залученн нових клієнтів</li><li>звітність.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>зручне розташування офісу за 15 хв від метро Берестейська;</li><li>график роботи: 5/2, 9.00. — 18.00;</li><li>стабільна заробітна плата: ставка 15000 + %; (верхньої межі нема); </li><li>медичне страхування після року роботи;</li><li>оплата мобильного зв’язку;</li><li>оплачувана відпустка</li><li>солодкий чай, міцна кава та позитивний настрій)</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Упаковщик Цех салфеток / ФЛП Старос... 14000 грн.
Різноробочий на виробнитство НВП «Акватон» 15000 грн.
Сервісний інженер (майстер, інженер з ремонту та обслуговува... НВП «Акватон» 20000 грн.
Фрезерувальник, токар КП ЖТТУ 12000 грн.
Сборщик мебели Комфорт Купе 25000 грн.
Сварщик MIG/MAG (135/136/138) UAB Universal Steel 350 грн.
Різноробочий на пилораму ТОВ «Будоб'єднання» 15000 грн.
Тракторист-механизатор ПрАТ «Перемога» договірна
Підсобний робітник ТзОВ «Еко - Промтех» 22000 грн.
Укладальниця кондитерських виробів «КБФ» 21000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: