Вакансія Чоботар (затягувальник верху взуття), Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Чоботар (затягувальник верху взуття) (MIAS). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Легка промисловість / Чоботар (затягувальник верху взуття)

На 16.08.2025 в нашій базі:  307 вакансій,   2343 резюме

Вакансія: Чоботар (затягувальник верху взуття) (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги: шукаємо відповідального, акуратного та фахового чоботаря (затягувальника верху взуття) на виробництво жіночого взуття. Досвід роботи обов'язковий!</p> <p>Обов'язки: затягування верху взуття та приклейка підошви, робота з різними матеріалами (Eva, PU, TR, заготовки Vibram, крокулі і підбори тощо). </p> <p>Умови: гнучкий графік роботи, офіційне працевлаштування, своєчасна оплата праці. Виробництво знаходиться в районі метро Берестейська</p> <p>Заробітна плата залежить від сезонності і виконаних обсягів роботи, коливається в діапазоні 25000-45000 грн на місяць.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:



Вакансія Компанія Зарплата
Швачка в майстерню ФЛП Комендант договірна
Конструктор одягу (весільні сукні) Шметтерлінг договірна
Закрійник весільних суконь Шметтерлінг 30000 грн.
Швея, полный цикл ФОП Зауриевна Лариса 25000 грн.
Помічник керівника та адміністратор салону штор WinDesign, компания 15000 грн.
Швея Партекс 22000 грн.
Розкрійник TM Maritex 30000 грн.
Керівник швейного виробництва Мегатекс 35000 грн.
Закрійник, кравець Мегатекс 25000 грн.
Швачка з досвідом Мегатекс 20000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: