Вакансія Торговий представник з авто (Макарівський р-н), Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Торговий представник з авто (Макарівський р-н) (ТД ПОЛЯКОВ ). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Торговий представник з авто (Макарівський р-н)

На 05.01.2026 в нашій базі:  321 вакансій,   2318 резюме

Вакансія: Торговий представник з авто (Макарівський р-н) (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:42000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наша компанія «Торговий дім ПОЛЯКОВ» є лідером в Україні з дистрибуції лікеро-горілчаної продукції та продуктів харчування з 1996 року.</p> <p>За цей час ми вийшли на передові позиції низки найбільших компаній. За 29 років роботи компанія заслужила репутацію найкращого дистриб’ютора.</p> <p>Ми продовжуємо зростати та розвивати компанію, саме тому в нашу команду шукаємо ТОРГОВЕЛЬНОГО ПРЕДСТАВНИКА на область по <strong>Соф.Борщагівка-Макарів</strong> (алкоголь:вино, горілка, коньяки, Зубровка)</p> <p><strong>ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:</strong></p> <ul><li>Освіта: базова вища або середня.</li><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року.</li><li><strong>Наявність авто обов’язково.</strong></li></ul> <p><strong>ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ:</strong></p> <ul><li>виконання планів продажу;</li><li>підтримка та розширення клієнтської бази;</li><li>розширення асортименту у торгових точках;</li><li>контроль дебіторської заборгованості;</li><li>побудова дистрибуції на довіреній території (алкоголь).</li></ul> <p><strong>КРАЩИМ КАНДИДАТАМ КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ:</strong></p> <ul><li>роботу в стабільній та великій компанії;</li><li>завжди своєчасну заробітну плату тричі на місяць;</li><li>компенсація палива та амортизації;</li><li>знижки співробітникам на свою продукцію;</li><li>офіс розташований на Троєщині (відвідування офісу 1р на тиждень);</li><li>графік Пн.-Пт. 9:00−18:00</li></ul> <p>Звертайтеся: 093-585-97-99</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:



Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу ноутбуків 1Server 15000 грн.
Заступник (заступниця) керівника ЮГ Пром Ойл 20000 грн.
Менеджер з постачання / продажу ЮГ Пром Ойл 20000 грн.
Менеджер з продажу ПП ТД Селен 18000 грн.
Водій вантажних перевезень ТОВ «Бігун-Транс» 60000 грн.
Керівник відділу продажів Sales Director(Industrial lubrican... Heindorf 60000 грн.
Client Success Manager - Print On Demand Fabrixa 40000 грн.
Sales Representative Print on Demand Fabrixa 30000 грн.
Продавець торгового залу ЧП Паладий Ю. 22000 грн.
Комірник ЧП Паладий Ю. 22000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: