Персонал Черкаси: резюме та пошук співробітників в Черкасах, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Черкасах швидко, шукаю резюме в місті Черкаси.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Черкасах. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Черкасах, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Черкасах!

Резюме: Директор предприятия, производства, технический директор, заместитель директора (Черкаси)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Черкаси
 • Досвід роботи: 21 рок. 5 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: мужской

Досвід роботи

 • заместитель директора ООО "Альфа-Етекс" <p>ТОВ «Альфа-Етекс» (виробництво рибних, м’ясних консервів, виробництво рослинної олії), </p>
  <p><strong>посада - заступник генерального директора </strong>(в підпорядкуванні – 150 чол.) </p>
  <ul><li>ведення, планування, контроль технічної діяльності підприємства, </li><li>розробка, впровадження та аналіз стратегії підприємства,</li><li>ціноутворення і асортимент продукції що випускається, </li><li>організація роботи виробничих потужностей,</li><li>контроль роботи складу, </li><li>контроль відділу реклами і маркетингу; </li><li>контроль діяльності комерційного відділу, відділу логістики; </li><li>контроль роботи відділу ЗЕД (імпорт-експорт), </li><li>оцінка діяльності виробництва по фінансовим і якісним показникам, </li><li>переговори, укладення договорів (В2В, В2С), </li><li>реалізація укладених угод, договорів, контрактів), планування і запуск нових ліній (проектів) підприємства; </li><li>впровадження та контроль за дотриманням системи НАССР та ISO на підприємстві (керівник групи НАССР).</li></ul><p><strong>Досягнення:</strong> </p>
  <p>• запуск цеха по виробництва рослинної олії - 2016 р. (розробка бізнес-плану, участь у підготовці </p>
  <p> дозвільної документації, підбір обладнання);</p>
  <p>• організація роботи ділянки по виробництву м’ясних, м’ясорослинних консервів і паштетів у </p>
  <p> жерстяних, ламістрових банках та реторт пакетах у 2020 р. (участь у підготовці дозвільної </p>
  <p> документації, підбір обладнання, запуск лінії).</p>

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


Схожі резюме на роботу:Директор предприятия, производства, технический директор, заместитель директораJobs.ua рекомендує переглянути: