Вакансія Інженер ОВіК, менеджер технічної підтримки відділу продажів, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Інженер ОВіК, менеджер технічної підтримки відділу продажів (Alliance Air, компания). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Офісний персонал / Інженер ОВіК, менеджер технічної підтримки відділу продажів

На 29.03.2023 в нашій базі:  196 вакансій,   2999 резюме

Вакансія: Інженер ОВіК, менеджер технічної підтримки відділу продажів (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія Альянс Ейр розширює свою роботу і шукає спеціалістів</strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>наявність впевнених теоретичних знать в кліматичній сфері</li><li>досвід розробки концепцій, розрахунку обладнання, перемовин (презентацій) з технічними спеціалістами кліентів.</li><li>знання ключових гравців (виробників та дистрибуторів обладнання) ринку</li><li>можливо зниження вимог для зацікавленого кандидата що почне працювати з перспективою росту і розвитку</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>офіс в районі без корків поруч з торговельним центром</li><li>наявність власного генератора та інтернета що не залежить від відключень електрики</li><li>виплата з/п двічі на місяць</li><li>з/п залежить як від особистої ефективності так і від результатів компанії</li><li>введення в справи забезепечується досвідченими спеціалістами</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>розробка концепції рішення на основі вхідної інформації</li><li>попередне бюджетування рішення</li><li>підбір обладнання під узгоджене рішення</li><li>участь в перемовинах та презентаціях з відповідальністю за технічне рішення</li><li>консультування при монтажі та пусконаладці обладнання</li><li>можливі виїзди на об'єкти</li><li>постійна коммунікація з виробниками обладнання</li><li>взаємодія з відділом маркетингу для просування компанії і обладнання в інтернеті та соцмережах.</li><li>можлива участь в продажах.</li></ul><p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер ФОП Михайлов В.П. 15000 грн.
Адміністратор клініки Медичний Центр MedOffice ... 15000 грн.
Менеджер по продажу сувенірної продукцій Відзнаки та Сувеніри 12000 грн.
Менеджер з продажу Фоксі 10000 грн.
Voice call assistant Yunda group 90000 грн.
Senior Interpreter-Coordinator EUBAM 55000 грн.
Менеджер з продажу HRAgencyKrop (Gold Leader... 22000 грн.
Рекрутер HRAgencyKrop (Gold Leader... 15000 грн.
Кассир, помощник бухгалтера Хабибулин А.Я. 10000 грн.
Помічник керівника Імпортброк 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: