Вакансія Гід - супроводжуючий туристичної групи, Черкаси. Пошук роботи в Черкасах - Робота Гід - супроводжуючий туристичної групи (Аккорд-тур). Шукаю роботу в Черкасах.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

вакансії Черкасах / вакансії Туризм та спорт / Гід - супроводжуючий туристичної групи

На 16.07.2024 в нашій базі:  264 вакансій,   2263 резюме

Вакансія: Гід - супроводжуючий туристичної групи (в Черкаси)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>                                                                     «ГІД — СУПРОВОДЖУЮЧИЙ ГРУПИ»</strong></p> <p><br /></p> <p><strong></strong><strong>                    Відкрита вакансія в туристичній компанії Аккорд-тур «ГІД -СУПРОВОДЖУЮЧИЙ ГРУПИ»</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>                                       Пройдіть 2-ДЕННЕ НАВЧАННЯ та приєднуйтеся до команди Аккорд-Тур</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>Любиш і хочеш подорожувати? Приєднуйся до дружнього колективу!</li><li>Отримай нову професію! ГІД — СУПРОВОДЖУЮЧИЙ ГРУПИ в автобусних турах Європою!</li><li>Пройди курс теоретичної підготовки</li><li>Отримай реальний досвід в ході короткого стажування</li><li>Отримай сертифікат: «Гід — супроводжуючий»</li><li>Подорожуй, працюючи, працюй, подорожуючи.</li></ul><p>Навчання проводиться на базі головного офісу Аккорд-Тур у м.Львів.</p> <p></p> <p><strong>Дати навчання: </strong>Дати навчання: 04.07; 11.07; 18.07; 25.07;</p> <p></p> <p><strong>Запис на навчання за номером +....</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Туризм та спорт»:Вакансія Компанія Зарплата
Господарник-Різноробочий Гайнутдінова І.К. 12000 грн.
Бармен-офіціант Оаза, спортивно-туристичн... 18000 грн.
Кухар Оаза, спортивно-туристичн... 24000 грн.
Гід - супроводжуючий туристичної групи Аккорд-тур договірна
Менеджер з продажу туристичних послуг Аккорд-тур договірна
Помічник менеджера туризму Аккорд-тур договірна
Менеджер з бронювання Аккорд-тур договірна
Тренер в фітнес клуб Marchenko Fitness 50000 грн.
Бухгалтер-касир Equides Club договірна
Консультант магазину "Рибацький Рай" Савін Костянтин Олександр... 21000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: