Робота Черкаси: Сільське господарство, агробізнес - вакансії, Робота в Черкасах. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Сільське господарство, агробізнес.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

Вакансії в Черкасах / Вакансії в Черкасах / Вакансії Сільське господарство, агробізнес, Черкаси

На 19.11.2019 в нашій базі:  58 вакансій,   15569 резюме

Робота в Черкасах в рубриці Сільське господарство, агробізнесНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Сільське господарство, агробізнес в Черкасах. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Сільське господарство, агробізнес»).


По вашому запиту знайдено: 68 вакансій
 • В Финляндию (г.Турку) приглашаются разнорабочие мужчины и женщины (можно семейные пары) на работу по выращиванию и сбору помидоров и огурцов.
  Обязанности:
  •полив саженцев;
  •высадка саженцев;
  •подвязка растений;
  •сбор и сортировка помидоров и огурцов
  Зарплата 11 евро/ч 6 дней в неделю, 8-и часовой рабочий день. Возможны переработ...

 • Вакансія: Ветеринар

  Кролеферма КрільПреміум

  Вимоги: Вища профільна (ветеринарія, зоотехнія) освіту; ДР в аналогічному напрямку; Знання сучасних технологій у тваринництві (кролеферма); Знання сучасних методів профілактики і лікування хвороб с / г тварин (кролів);

  Обов'язки: Контроль стану здоров'я кролів, здійснення ветеринарно-санітарних, профілактичних, лікувальних заходів.

  Умови: Повний робочий день

 • В друкарню потрібні Оператори пост.друкарського обладнання (термобіндер Horizont, підбірка Duplo) ДР від 3 років. З/п від 11000 грн/міс. Підробіток від 60-70 грн/год.Друкарня знаходиться на Подолі, недалеко від ст.м «Тараса Шевченка». Резюме відсилати на пошту або телефонувати....
 • НАБОР НА ЯНВАРЬ 2020 года!!!

  Требуются рабочие на монтаж солнечных батарей в Германию.

  Мужчины до 55 лет. Место работы: округ Гамбурга.

  Опыт работы и знание языка не требуются.

  Желательно иметь водительские права кат. "В".

  Трудоустройство и оформление только по польской рабочей визе!

  Обязанности: укладка кабелей в траншеях и установка пан...

 • Мы — Торговый Дом «Каскад», специализируемся на продаже техники и запасных частей к токовому хозяйству, животноводству и элеваторному оборудованию.

  В связи с развитием предприятия, мы ищем в свою команду Менеджера по снабжению!


  Пошук роботи в Черкасах: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Черкасах. Пошук роботи в Черкасах за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Сільське господарство, агробізнес з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Черкаси і вакансії Черкасах на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: