Робота Черкаси: Ремонт техніки та предметів побуту - вакансії, Робота в Черкасах. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Ремонт техніки та предметів побуту.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

Вакансії в Черкасах / Вакансії в Черкасах / Вакансії Ремонт техніки та предметів побуту, Черкаси

На 11.07.2020 в нашій базі:  69 вакансій,   1732 резюме

Робота в Черкасах в рубриці Ремонт техніки та предметів побутуНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Ремонт техніки та предметів побуту в Черкасах. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Ремонт техніки та предметів побуту»).


По вашому запиту знайдено: 35 вакансій
 • Вакансія: Механік судновий

  Київський міський центр зайнятості

  Державна установа, яка займається науковими дослідженнями, шукає механіка суднового.

  Вимоги: вища освіта, досвід роботи від 3 років;

  знання технічно-експлуатаційних характеристик та методів оцінки технічного стану суднових машин і механізмів, суднового обладнання;

  наявність морських сертифікатів, паспорта моряка, придатність за стано...

 • Мастер по ремонту холодильного оборудования.Компания предоставляет автомобиль.Опыт работы обязательно от 1 года.

  График работы пятидневка,полная занятось.Зп 20000 грн.

  ...
 • В институт (5 мин. от метро Маселького) требуется на постоянную работу слесарь-сборщик РЭА и приборов (уметь паять)

  Официальное трудоустройство, соцпакет, зарплата договорная, выплачивается 2 раза в месяц, работа с 8 до 16.40


  ...
 • Вакансія: Монтер колії

  ДП „МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ „ЮЖНИЙ”

  вимоги: громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації та відгуків про працю або схвальних характеристик.

  Обовязки: виконує складні роботи з монтажу, демонтажу та ремонту конструкцій верхньої споруди колії і наземних ліній

  умови роботи: на робочий день, прямий ро...

 • Вакансія: Токар /верстатник широкого профілю/

  ДП „МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ „ЮЖНИЙ”

  вимоги:

  верстатник широкого профілю, громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації та відгуків про працю та/або схвальних характеристик.

  повинен знати:

  - призначення та принципи роботи обладнання, призначення токарного інструменту, пристосувань та засобів користування н...

 • Требования:

  громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації (слюсар з такелажу й вантажозахватних пристроїв, слюсар аварійно-відновлювальних робіт, слюсар-ремонтник, слюсар-сантехнік, слюсар з ремонту автомобілів) та відгуків про працю та/або схвальних характеристик.

  Обязанности:

 • Требования:

  громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації (слюсар-електромонтажник) та відгуків про працю та/або схвальних характеристик.

  Обязанности:

  - розбирає, здійснює капітальний ремонт, складає, встановлює і проводить центрування електричних машин та електроапаратів р...

 • Требования: Пивной компании требуется техник

  Условия работы: полный рабочий день

  Обязанности: Монтаж и обслуживание пивного оборудования на точках розничной торговли, работа на складе с оборудованием, полный рабочий день, наличие автомобиля, опыт работы от года. Резюме на эл. адресс [отправить резюме]. Зарплата сдельная

  ...
 • Наша компания «Ваш Ключ» профессионально работает с 2000 года в сфере продажи ключей, замков, оборудования, также мы изготовляем копии ключей/автоключей, ремонтируем замки и выезжаем на аварийное открывание дверей.

  В связи с активным развитием сети мастерских ищем Мастера по изготовлению ключей.

  Мы обучаем этой профессии бесплатно и во...

 • Требования: ответсвенность, пунктуальность, хорошая физическая форма, желательно навыки работы с кондиционерами

  Обязанности: помогать главному монтажнику по установке, сервису, ремонту, демонтажу систем кондиционирования

  Условия: Рабочий график гибкий. Сезонная нагрузка: летом максимальная занятость, зимой частичная. Выплата в зависимости от выработки.

  ...

Пошук роботи в Черкасах: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Черкасах. Пошук роботи в Черкасах за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Ремонт техніки та предметів побуту з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Черкаси і вакансії Черкасах на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: