Робота Черкаси: Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит - вакансії, Робота в Черкасах. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

Вакансії в Черкасах / Вакансії в Черкасах / Вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит, Черкаси

На 02.04.2020 в нашій базі:  49 вакансій,   12609 резюме

Робота в Черкасах в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудитНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит в Черкасах. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»).


По вашому запиту знайдено: 167 вакансій
 • Мы планируем создать курс по бухгалтерскому учету для начинающих. Ищем специалист, кто может создать лекции текстовые с примерами или второй вариант - записать видео в экрана монитора по работе в 1С 2.0, конфигурация Бухгалтерия для Украины, но можно и другую. Список тем мы даем, вам нужно будет сделать лекция, образцы документа, бланки по теме. Только практический материал...

 • В голландскую хостинговую компанию на постоянную удаленную работу требуется менеджер-секретарь финансового директора.

  Требования:

  - Опытный пользователь ПК, умение работать с Google Docs, Excel, Word;
  - Умение работать в режиме многозадачности;
  - Умение обрабатывать большие потоки информации;
  - Наличие финансового образования приве...

 • Вимоги: Потрібен бухгалтер для ведення бухгалтерського документообігу та звітності ТОВ в сфері енергетики.

  Обов'язки: Бухгалтерський супровід діяльності підприємства, підготовка та подача звітності, робота з 1С (8)

  Умови: Робота в офісі в дружньому колективі, в Голосіївському районі, неподалік від ст.метро Васильківська.

  ...
 • Вакансія: Бухгалтер

  Тов "Наладка-Комерц"ЛТД

  СОГЛАСНО ТРУДОВОГО ДОГОВОРА

  ...
 • Для нашего клиента - компании, работающей в сфере дистрибуции и монтажа электротехнической продукции, ищем Главного бухгалтера

  Кто нужен:

  Главный бухгалтер с опытом работы в дистрибуторской компании, готовый развиваться вместе с компанией

  Требования:

  • Опыт работы главным бухгалтером или единственным бухгалтером не менее 3 лет;
  • Знание опер...
 • АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

  Запрошує Вас зайняти посаду — Головний економіст фінансової звітності відділу звітності та методології.

  Вимоги:


  Пошук роботи в Черкасах: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Черкасах. Пошук роботи в Черкасах за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Черкаси і вакансії Черкасах на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: