Робота Черкаси: Логістика, доставка, склад - вакансії, Робота в Черкасах. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Логістика, доставка, склад.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Черкасах є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Черкасах в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Черкасах або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Черкасах!

Вакансії в Черкасах / Вакансії в Черкасах / Вакансії Логістика, доставка, склад, Черкаси

На 23.04.2019 в нашій базі:  51 вакансій,   17298 резюме

Робота в Черкасах в рубриці Логістика, доставка, складНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Логістика, доставка, склад в Черкасах. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Логістика, доставка, склад»).


По вашому запиту знайдено: 483 вакансій
 • Если Вы, садитесь за руль нашего авто: заказы получаете ГАРАНТИРОВАННОтолько от 100 грн.

  С помощью наших логистов вам уже не нужно всматриваться в телефон в поиске заказа, заказ подберут Вам сами и обведут Вас мимо пробок насколько это возможно.

  С такими заказами вы набиваете кассу 150-200 грн/час. Ваших чистыми от 900 грн. в сутки. ГАРАНТ...

 • Вакансія: Пакувальник

  ПП Зайцев І.М.

  Работа Германия

  Фрукты

  (фасовка, упаковка фруктов) Требуются (мужчины, женщины, семейные пары)

  Город Дрезден

  набирается группа людей, берем по польским рабочим полугодовым визам (визу помогаем сделать), после чего делаем командировку от польской фирмы в Германию на 3 месяца. После 3 месяцев можно будет продлить.

  знание языка не обязательно

 • Вакансія: Бухгалтер

  АЛИР ЭКСПРЕСС

  Описание вакансии

  Ищем Бухгалтера единственного (желательно из транспортных компаний)

  Требования:

  * Высшее образование (бух.учет, экономическое);

  * Обязателен опыт работы бухгалтером — от 2 лет;

  * Женщина до 40 лет.

  Условия работы:

  * Полный рабочий день с Пн до Пт з 9.00 до 18.00.

  * Официальное трудоуcтройство.

  * Офис нах...

 • Вимоги:

  • відсутність шкідливих звичок;
  • фізично здорова людина;
  • бажаний досвід роботи на автонавантажувачі;

  Обов'язки:

  • завантаження (вивантаження), сортування, укладання, переміщення товару, робота з клієнтами;

  Умови:


  Пошук роботи в Черкасах: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Черкасах. Пошук роботи в Черкасах за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Логістика, доставка, склад з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Черкаси і вакансії Черкасах на Jobsite.